Jesteś tu: » Strona główna » Sukcesy

NAGRODY PREZYDENTA MIASTA

ZA PROMOCJĘ MIASTA W ROKU 2016

RELACJA FOTO

23 marca 2017 r. w sali kina „Forum” Bolesławieckiego Ośrodka Kultury – Międzynarodowego Centrum Ceramiki nastąpiło uroczyste wręczenie nagród Prezydenta Miasta Bolesławiec za promocję miasta w 2016 roku. Nagrody przyznawane są za szczególne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury, rozwoju nauki, za wybitne wyniki uzyskiwane w sporcie.
Nagrody w dziedzinach nauka, kultura, działalność społeczna i sport przyznaje Prezydent Miasta Bolesławiec, na wniosek uprawnionych podmiotów, po zasięgnięciu opinii Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miasta Bolesławiec.
Z ogromną radością informujemy, iź nasze Przedszkole otrzymało nagrodę w dziedzinie nauka

RELACJA VIDEO,

GRATULUJEMY

Z OGROMNĄ PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY,

IŹ REPREZENTANCI Z GRUPY "RYBKI"

BIORĄCY UDZIAŁ W "OLIMPIADZIE BEZPIECZNEGO MALUCHA"

ORGANIZOWANEJ PRZEZ STRAŹ MIEJSKĄ ZAJĘLI I MIEJSCE.

SERDECZNIE GRATULUJEMY.

RELACJA TV

SERDECZNIE GRATULUJEMY

Z PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY, IŹ REPREZENTANCI NASZEGO PRZEDSZKOLA ZAJĘLI II MIEJSCE W BOLESŁAWIECKIEJ SPARTAKIADZIE PRZEDSZKOLAKÓW

WIĘCEJ INFORMACJI

"NASZE PTAKI ZIMĄ"

16. 11. 2016 W CENTRUM INTEGRACJI KULTURALNEJ "ORZEŁ" ZOSTAŁY WRĘCZONE NAGRODY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE ZORGANIZOWANYM PRZEZ MIEJSKIE CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ

Z PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY, ŹE TROJE NASZYCH PODOPIECZNYCH ZDOBYŁO I MIEJSCE,A DWOJE WYRÓŹNIENIA.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY

GRATULUJEMY NAGRODY PREZYDENTA PANI EWIE SZACHOWICZ
I PANI MAŁGORZACIE SZEWCZYK

KONIECZNIE ZOBACZ FILM!!!

Z OGROMNĄ PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY,IŹ PANI

EDYTA CZERNIGIEWICZ

ODEBRAŁA 03.03.2016 Z RĄK PREZYDENTA BOLESŁAWCA PIOTRA ROMANA

NAGRODĘ ZA PROMOCJĘ MIASTA 2015 W KATEGORII: NAUKA

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!!

WIĘCEJ ZDJĘĆ

Z WIELKĄ RADOŚCIĄ INFORMUJEMY

REPREZENTANCI NASZEGO PRZEDSZKOLA:

DZIECI Z GRUPY "MOTYLKÓW" I "BIEDRONEK"

ZAJĘŁY I MIEJSCE

W SPARTAKIADZIE PRZEDSZKOLAKA

RELACJA TELEWIZYJNA

Z OGROMNĄ PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY ,

IŹ DWIE DZIEWCZYNKI Z  GRUPY "MISIÓW",

KTÓRE BRAŁY UDZIAŁ W KONKURSIE EKOLOGICZNYM

ZORGANIZOWANYM PRZEZ

MIEJSKIE CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ

PT "PRZYRODA WOKÓŁ NAS"

23.10.2015 ODEBRAŁY NAGRODY W CIK-U ZA ZDOBYCIE:

NADIA PADEWSKA- I MIEJSCE

EMILIA BAZAL-WYRÓŹNIENIE

RELACJA TELEWIZYJNA

Z OGROMNĄ PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY,

ŹE W KONKURSIE POD TYTUŁEM

"CO W TRAWIE PISZCZY"

ORGANIZOWANYM PRZEZ MIEJSKA BIBLIOTEKĘ PUBLICZNĄ I MIEJSKIE CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ TRÓJKA DZIECI Z NASZEGO PRZEDSZKOLA ZDOBYŁA NAGRODY I WYRÓŹNIENIA:

SZYMON KWAŚNIAK- II NAGRODA

NATALIA SOLSKA -III NAGRODA

NINA RAMZA- WYRÓŹNIENIE

I MIEJSCE

Z ogromną radością i przyjemnością informujemy, iź dzięki wspólnemu zaangaźowaniu naszych wspaniałych Rodziców, Przedszkole zdobyło I MIEJSCE w konkursie ekologicznym " Na baterie teź jest sposób" Dzięki temu najstarsza grupa naszego przedszkola -"Motylki" 18.06.2014 wyjedzie na wycieczkę do Wrocławia zwiedzić Ogród Zoologiczny. Wszystkim Rodzicom jeszcze raz bardzo gorąco dziękujemy.

Z ogromną przyjemnością informujemy,źe 25.05.2014,grupa dzieci reprezentująca nasze przedszkole w  XIV edycji Europejskich Biegów Ulicznych

w Bolesławcu, organizowanych przez MOSiR zajęła

II MIEJSCE

w kategorii druźynowej- Bieg Przedszkolaka.

SERDECZNIE GRATULUJEMY

VI Olimpiada Bezpiecznego Malucha organizowana przez Straź Miejską w Bolesławcu będzie od 09.05. 2014 najbardziej ulubioną imprezą sportową przez grupę "Biedronek"

Po cięźkich biegach, skokach, slalomach i szybkim refleksie i wiedzy na temat ekologii i udzielania pierwszej pomocy grupa Biedronek zajęła I miejsce Serdecznie gratulujemy.

Zamknij okno

NAGRODY ZA PROMOCJĘ MIASTA PRZYZNANE

Nagrody przyznawane są za szczególne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury, rozwoju nauki, za wybitne wyniki uzyskiwane w sporcie oraz inicjatywy społeczne, przyczyniające się do promocji miasta. Nagrody potwierdza się statuetką. Laureaci nagrody otrzymują również gratyfikację finansową. Nagrody przyznaje Prezydent Miasta Bolesławiec na wniosek uprawnionych podmiotów, po zasięgnięciu opinii Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miasta Bolesławiec.

Nasze przedszkole otrzymało to zaszczytne wyróżnienie już trzeci rok z rzędu. Tym razem nagroda powędrowała do wspaniałej nauczycielki z naszego przedszkola

EDYTY CZERNIGIEWICZ.

Od 2010 r. Pani Edyta Czernigiewicz pełni funkcję wicedyrektora przedszkola. Jako pierwsza w Bolesławcu podjęła współpracę transgraniczną między przedszkolami polskimi i czeskimi, będąc jednocześnie autorką wszystkich projektów realizowanych przez Miejskie Przedszkole Publiczne nr 7 w ramach Euroregionu Nysa: „Muzyka i sztuka łączy transgranicznego malucha”, „Przedszkolaki bawią się w teatr”. Koordynatorka Programu „Optymistyczne Przedszkole”, którego celem jest rozwijanie w dziecku optymizmu i poczucia własnej wartości.

Serdecznie gratulujemy !!!!!!!!!

Więcej zdjeć- Tutaj