Jesteś tu: » Strona główna » Organizacja

ORGANIZACJA

PRZEDSZKOLE JEST CZYNNE W GODZINACH 6.00-16.00

PRZEZ CAŁY ROK, Z PRZERWĄ WAKACYJNĄ, USTALONĄ PRZEZ ORGAN PROWADZĄCY PRZEDSZKOLE. W TYM ROKU BĘDZIE TO MIESIĄC LIPIEC. PRZYJMUJEMY  DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM, KTÓRE MAJĄ UKOŃCZONE 3 LATA.

OBEJMUJEMY OPIEKĄ DZIECI O PRAWIDŁOWYM ROZWOJU I NIEPEŁNOSPRAWNE, TO ZNACZY TAKIE, KTÓRE WYMAGAJĄ SPECJALISTYCZNEJ POMOCY.

W PRZEDSZKOLU FUNKCJONUJE 6 ODDZIAŁÓW. ZAPEWNIAMY TRZY POSIŁKI DZIENNIE, Z UWZGLĘDNIENIEM INDYWIDUALNEJ DIETY DZIECKA. WYCHOWAWCY SĄ WSPIERANI PRZEZ PSYCHOLOGA, PEDAGOGA, LOGOPEDĘ I REHABILITANTA. DZIĘKI ZATRUDNIENIU TAK RÓZNORODNEJ GRUPY FACHOWCÓW JESTEŚMY OTWARCI NA POTRZEBY KAZDEGO DZIECKA I ZABIEGAMY O TO, BY KAŻDY NASZ PODOPIECZNY W PRZYJAZNEJ I SERDECZNEJ ATMOSFERZE BAWIŁ SIĘ, ZDOBYWAŁ NOWE UMIEJĘTNOŚCI, ROZWIJAŁ WSZECHSTRONNIE SWOJĄ OSOBOWOŚĆ, A JEŚLI POTRZEBUJE POMOCY, BY MIAŁ WARUNKI DO WYRÓWNYWANIA OPÓŹNIEŃ I KORYGOWANIA ZBURZEŃ. DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNE, ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI, MAJĄ ZAPEWNIONĄ TERAPIE INDYWIDUALNĄ.

INFORMUJEMY,ŹE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 PRZERWA WAKACYJNA W NASZYM PRZEDSZKOLU BĘDZIE OBOWIĄZYWAŁA W MIESIĄCU LIPCU.

W LIPCU PRZEDSZKOLE BĘDZIE NIECZYNNE

Od 1. 09. 2013 następuje zmiana w uiszczaniu opłaty za przedszkole