DZIEŃ DYNI

Jesteś tu: » Strona główna » Galeria imprez i uroczystosci » DZIEŃ DYNI

DZIEŃ DYNI W PRZEDSZKOLU

28.10.2016 ODBYŁ SIĘ W NASZYM PRZEDSZKOLU DZIEŃ DYNI. W CAŁYM PRZEDSZKOLU RZADZIŁ KOLOR POMARAŃCZOWY. PO ŚNIADANIU WSZYSTKIE DZIECI ZEBRAŁY SIĘ W SALI MOTYLKÓW ABY ŚWIĘTOWAĆ DZIEŃ DYNI. BYŁY ZAGADKI, POTRAWY, TAŃCE I WRĘCZENIE NAGRÓD ZA NAJPIĘKNIEJSZY STRÓJ DYNIOWY. KOMISJA MIAŁA JEDNAK TRUDNY ORZECH DO ZGRYZIENIA I W KOŃCU ZDECYDOWAŁA,ŹE KAŹDEMU NALEŹY SIĘ SŁODKA NAGRODA ZA PRZEBRANIE. W GRUPACH CZEKAŁY DO SPRÓBOWANIA PESTKI Z DYNI, BABECZKI DYNIOWE I DYNIE MARYNOWANE, A PANIE KUCHARKI OBIECAŁY W NAJBLIŹSZYM CZASIE UGOTOWAĆ NAM NA OBIAD PYSZNĄ ZUPĘ DYNIOWĄ. W TYM DNIU RÓWNIEŹ ZOSTAŁY WRĘCZONE NAGRODY ZA KONKURS, KTÓRY ZOSTAŁ OGŁOSZONY DLA DZIECI I RODZICÓW NASZEGO PRZEDSZKOLA NA" NAJPIEKNIEJ WYDRĄŹONĄ DYNIĘ". BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM  RODZICOM I DZIECIOM ZA TAK WIELKIE ZAANGAŹOWANIE I UDZIAŁ W NASZYM KONKURSIE I PRZYGOTOWANIU DNIA DYNI.