Miejskie Przedszkole Publiczne nr 7 z oddziałami integracyjnymi w Bolesławcu

E-mail: mpp7@boleslawiec.eu

Pierwszy Dzień Wiosny i Dzień Kolorowej Skarpetki
w Miejskim Przedszkolu Publicznym nr 7
21 marca 2024 r. w Miejskim Przedszkolu Publicznym nr 7 z oddziałami integracyjnymi cała społeczność placówki obchodziła Dzień Kolorowej Skarpetki-Dzień Osób z Zespołem Downa.
Na znak solidarności ze swoimi rówieśnikami obdarzonymi dodatkowym chromosomem, pierwszego dnia wiosny wszyscy założyli różnokolorowe skarpetki. Przedstawienie słowno – muzyczne w wykonaniu dzieci i nauczycielek oraz wspólne odśpiewanie tekstu piosenki „Pomyliłam dziś skarpetki” – to już coroczna tradycja, która uwrażliwia i edukuje kolejne pokolenia najmłodszych bolesławian. Temu celowi służy również corocznie ogłaszany konkurs plastyczny dla przedszkoli. W tym roku temat brzmiał „Optymistyczne skarpetki”. Prace były tak piękne, że postanowiono, iż wszyscy zostaną zwycięzcami i zajmą zasłużone pierwsze miejsca. Na koniec całe przedszkole z radością powitało Panią Wiosnę, która wspólnie z dziećmi zaśpiewała piosenkę "Wiosna, wiosenka" i obiecała od tej pory już same słoneczne, ciepłe i pełne optymizmu dni.

Więcej zdjęć TUTAJ

40 LAT MINĘŁO...

29 lutego 2024 r. społeczność Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 7 obchodziła 40 urodziny.
W sali kina Forum spotkały się kolejne pokolenia przedszkolaków, nauczycieli, rodziców, pracowników oraz sympatyków. Uroczystość zgromadziła również liczne grono przyjaciół przedszkola – władze samorządowe, przedstawicieli stowarzyszeń, instytucji, firm oraz placówek edukacyjnych.
Galę uświetnił wyjątkowy występ małych artystów z przedszkola nr 7, absolwentów oraz rodziców.

WIĘCEJ ZDJĘĆ: TUTAJ

LINK PROMUJĄCY NASZE PRZEDSZKOLE

UWAGA RODZICE

Dyrektor Miejskiego Przedszkolnego Publicznego nr 7 w  Bolesławcu informuje, że stawka żywieniowa od 01 stycznia 2024 roku uległa zmianie.

w 2024 r., z uwzględnieniem norm żywieniowych IŻŻ dla dzieci w wieku przedszkolnym .

Po zmianie opłata jednostkowa za posiłki obejmująca zakup surowców i produktów potrzebnych do przygotowania posiłków wynosi :  13,00 zł

SZANOWNI PAŃSTWO

OPŁATA ZA PRZEDSZKOLE Z DNIEM 1.01.2024r. WYNOSI:

-stała zmienna- 1,30zł x 4 godziny x ilość dni roboczych w miesiącu

- wyżywienie 13zł za 1 dzień

Wpłaty za pobyt dziecka w Przedszkolu należy uiszczać na konto:

PKO BP S.A. O/Bolesławiec