Miejskie Przedszkole Publiczne nr 7 z oddziałami integracyjnymi w Bolesławcu

Miejskie Przedszkole Publiczne nr 7 z oddziałami integracyjnymi w Bolesławcu

59-700 Bolesławiec

Górne Młyny 5

Tel.: 75 612 13 09

adres mail : mppsiedem@gmail.com

ROCZNIK 2015/2016II PRZEGLĄD MAŁYCH FORM SCENICZNYCH "ORZEŁEK"1 kwietnia w Centrum Integracji Kulturalnej "Orzeł"
odbył się II Przegląd Małych Form Scenicznych,
w którym wzięli udział takźe reprezentanci naszego Przedszkola- dzieci z grupy "Misiów"
Nadia, Błaźej, Piotruś i Dawid zaprezentowali wiersz " Źuk" Jana Brzechwy
Stroje i dekoracje pomogli wykonać Rodzice

oraz panie Małgosia Szewczyk, Agnieszka Szewczyk i Helena Kowalczyk
Serdecznie gratulujemy Dzieciom udanego debiutu scenicznego.

WIĘCEJ ZDJĘĆ

 

PRZEDSZKOLAKI POWITAŁY WIOSNĘ

"Dzisiaj Pierwszy Dzień Wiosny", "Źegnaj Zimo witaj Wiosno!" Tymi okrzykami wszystkie dzieci naszego przedszkola powitały nową porę roku. Były śpiewy, tańce, spacery i pełno kolorowych kwiatów, bo przecieź szymbolem Wiosny są właśnie kwiaty.


 

 

"Koty to dobro i ciepło..." więc w naszym przedszkolu w środę 17 lutego, czyli w Dniu Kota wszyscy dokładnie mogliśmy to poczuć...


Nasze urocze kocięta i nieco większe kocice ani przez chwilę nie myślały o pokazywaniu pazurków,a wręcz przeciwnie - mruczały z zachwytu ...

Wspólnie zebraliśmy się ,śpiewaliśmy kocie piosenki, nawet udało się wykonać kocie tańce. Przygotowane prezentacje przez nauczycielki również spotkały się  z dużym zainteresowaniem ze strony przedszkolaków.

Dzień  Kota upłynął bardzo miło i z pewnością za rok również będziemy pamiętać o naszych futerkowych przyjaciołach.

 


 


 

Dziś w przedszkolu wielki bal......

29.01.2016 roku w naszym przedszkolu odbył się Wielki Bal Karnawałowy. Na salę przybyły Księźniczki, Tygryski, Czarownice i wszyscy Bohaterowie świata :) Radości, śmiechu i tańców do muzyki nie było końca. Wszyscy bawili się wspaniale.


   

 

     

Historię narodzenia Jezusa w Betlejem i spisku Heroda przedstawiły dzieci z Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 7 w Bolesławcu.


Na deskach kina-teatru Forum mali aktorzy wprowadzili bolesławian w świąteczny klimat. Wspólne przeżywanie cudu betlejemskiej nocy wywołało wielkie emocje zarówno wśród starszych, jak i najmłodszych widzów, którzy gromkimi brawami nagrodzili występ przedszkolaków.

RELACJA Z ISTOTNE.PLSpotkanie z cyklu "Edukacja Teatralna Przedszkolaków" - dzieci z grupy "Misiów" w CIK Orzeł 19 listopada 2015 r.


WIĘCEJ ZDJĘĆ


KIM JEST PRZYJACIEL DLA PRZEDSZKOLAKA?

Dzieci z grupy integracyjnej Misie z Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 7 miały możliwość obejrzenia zestawu krótkich filmów o przyjaźni. Były one inspiracją do rozmów na temat przyjaźni.

RELACJA z istotne.pl


Artykuły