Miejskie Przedszkole Publiczne nr 7 z oddziałami integracyjnymi w Bolesławcu

Miejskie Przedszkole Publiczne nr 7 z oddziałami integracyjnymi w Bolesławcu

59-700 Bolesławiec

Górne Młyny 5

Tel.: 75 612 13 09

adres mail : mppsiedem@gmail.com

Organizacja

 

   

 

 

 

ORGANIZACJA

PRZEDSZKOLE JEST CZYNNE W GODZINACH 6.00-16.00

PRZEZ CAŁY ROK, Z PRZERWĄ WAKACYJNĄ, USTALONĄ PRZEZ ORGAN PROWADZĄCY PRZEDSZKOLE. W TYM ROKU BĘDZIE TO MIESIĄC LIPIEC. PRZYJMUJEMY  DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM, KTÓRE MAJĄ UKOŃCZONE 3 LATA.

OBEJMUJEMY OPIEKĄ DZIECI O PRAWIDŁOWYM ROZWOJU I NIEPEŁNOSPRAWNE, TO ZNACZY TAKIE, KTÓRE WYMAGAJĄ SPECJALISTYCZNEJ POMOCY.

W PRZEDSZKOLU FUNKCJONUJE 6 ODDZIAŁÓW. ZAPEWNIAMY TRZY POSIŁKI DZIENNIE, Z UWZGLĘDNIENIEM INDYWIDUALNEJ DIETY DZIECKA. WYCHOWAWCY SĄ WSPIERANI PRZEZ PSYCHOLOGA, PEDAGOGA, LOGOPEDĘ I REHABILITANTA. DZIĘKI ZATRUDNIENIU TAK RÓZNORODNEJ GRUPY FACHOWCÓW JESTEŚMY OTWARCI NA POTRZEBY KAZDEGO DZIECKA I ZABIEGAMY O TO, BY KAŻDY NASZ PODOPIECZNY W PRZYJAZNEJ I SERDECZNEJ ATMOSFERZE BAWIŁ SIĘ, ZDOBYWAŁ NOWE UMIEJĘTNOŚCI, ROZWIJAŁ WSZECHSTRONNIE SWOJĄ OSOBOWOŚĆ, A JEŚLI POTRZEBUJE POMOCY, BY MIAŁ WARUNKI DO WYRÓWNYWANIA OPÓŹNIEŃ I KORYGOWANIA ZBURZEŃ. DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNE, ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI, MAJĄ ZAPEWNIONĄ TERAPIE INDYWIDUALNĄ.


 

 INFORMUJEMY,ŹE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 PRZERWA WAKACYJNA W NASZYM PRZEDSZKOLU BĘDZIE OBOWIĄZYWAŁA W MIESIĄCU SIERPNIU.

W SIERPNIU PRZEDSZKOLE BĘDZIE NIECZYNNE

 

           

Artykuły